شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بستن
جستجو

ایده دکوراسیون برای اتاق غذاخوری مدرن

عبارت "اتاق غذا خوری رسمی " اغلب تصاویری از فضاهای سنتی و غذا خوری سنتی را به یاد ما می‌آورد که فقط برای رویدادهای رسمی مناسب هستند.

ایده های اتاق غذا خوری مدرن

عبارت "اتاق غذا خوری رسمی " اغلب تصاویری از فضاهای سنتی و غذا خوری سنتی را به یاد ما می‌آورد که فقط برای رویدادهای رسمی مناسب هستند.

اما یک اتاق غذا خوری لازم نیست که رسمی باشد. فضاهای غذا خوری مدرن به اندازه غذا خوریسنتی زیبا و جذاب هستند،به همراه نوعی خلاقیت.

ایده های اتاق غذا خوری مدرن

همانطور که طراحی مدرن انجام شده در عکس را ملاحظه می کنید، ظاهر ساده برای اتاق غذا خوری مدرن، راهی عالی برای داشتن احساسی راحت در این فضا می باشد.

هنر مدرن را اضافه کنید

هنر مدرن را اضافه کنید

از این فضای زیبا و مدرن به عنوان یک نشانه استفاده کنید و نقاشی پر جنب و جوش از هنر مدرن، اضافه کنید تا یک دکور تمام شده و هدفمند را در اتاق غذاخوری خود ایجاد کنید. مبلمان مدرن اغلب از خطوط تند و زاویه‌های براق تشکیل شده‌اند که می‌تواند در اتاق احساس سرد را منتقل کند. اما با اضافه کردن یک تابلوی رنگی یا یک اثر هنری بزرگ، می‌شود ضمن حفظ لحن معاصر، ظاهری گرمتر و دلپذیر ایجاد کرد.

از خطوط گرافیکی مدرن استفاده کنید

از  خطوط گرافیکی مدرن استفاده کنید

این اتاق پذیرایی خیره کننده دارای صندلی های زرد، لوستر مدرن چشم نواز و یک فرش دارای خطوط گرافیکی خیره کننده برای پیوند دادن کل نما با هم است. در حالی که مدرن می تواند به معنای چیزهای مختلف برای افراد مختلف باشد، ما فکر می کنیم دکوراسیون به سبک مدرن به شما آزادی بیشتر و قدرت مانور در سطح گسترده تری را به شما می دهد تا با رنگ‌ها و طراحی های جسورانه تری روبرو شوید.
آن را ساده نگه دارید

دکوراسیون ساده

از طرف دیگر ، این فضای ناهار خوری مدرن ثابت می کند که با مبلمان مناسب، می توانید فضای خود را ساده و مینیمالیستی نگه دارید بدون اینکه احساس کنید کم و کسری در فضا وجود دارد. برای انتخاب یک ظاهر ساده و مدرن، اتاق غذاخوری را تک رنگ انتخاب کنید تا میز و صندلی ها را به خوبی نشان دهد.

یک میز شیشه ای را امتحان کنید

یز شیشه ای در دکوراسیون

یک میز غذا خوری شیشه ای نه تنها ظریف و مدرن است ، بلکه تمیز کردن و ایده آل کردن آن برای خانه نیز ساده تر است. ما این آشپزخانه و فضای غذا خوری خیره کننده را که با استفاده از یک میز شیشه ای مدرن برای باز کردن فضا و نور بیشتر به آن استفاده می کند ، دوست داریم. اگر به دنبال میز هستید که با تزئینات مدرن مانند رنگ طلایی یا جنس برنج بهتر بازی کند ، شیشه انتخاب خوبی است.

صندلی های متفاوت

صندلی متفاوت

در حالی که ممکن است فکر کنید ظاهر صندلی ناسازگار برای خانه های مجلل و شیک محفوظ است، این فضای غذا خوری ثابت می کند در فضای مدرن تاثیر زیبایی زیادی دارد. ما عاشق مجموعه ای از سبک های مختلف مدرن هستیم که به طرز شگفت انگیزی از یکدیگر تاثیر می پذیرند. به علاوه، این به بقیه قسمت های خانه امکان می‌دهد سبک های مختلف (مانند سنتی و رسمی) را با هم مخلوط کرده و مطابقت دهند و هنوز هم این اتاق را مدرن نگه دارد.

شیک و زیبا

شیک و زیبا

این اتاق غذا خوری شیک و زنانه و مدرن است. ما عاشق صندلی های ارواح و دستگیره های طلایی هستیم که جلوه و زیبایی خاصی به آن می‌بخشد. هنگام اضافه کردن جا شمعی طلایی به فضای غذا خوری خود ، بقیه فضا را با دکور بیس سفید آماده کنید تا جلوه خاص داشته باشد
دکوراسیون بر گرفته از اواسط قرن مدرن

دکوراسیون بر گرفته از اواسط قرن

ما نمی توانیم به اندازه کافی از سبک مدرن قرن برخوردار شویم ، و این اتاق غذا خوری از ثابت می کند که چرا این ظاهر سال به سال مرسوم مانده است. با طراحی های زاویه دار و خطوط مستقیم ، مدرن قرن میانه روشی دوست داشتنی است تا یک احساس مدرن را به فضای خود وارد کنید. ما دوست داریم دکوراسیون MCM را با رنگهای عمیق مانند نیروی دریایی ، سیاه یا شکارچی سبز ، یا از دیوار یا از طریق لوازم جانبی جفت کنید.
از بافت ها استفاده کنید

دکوراسیون مدل بافت

طراحی معاصر غالباً ترکیبی از رنگهای خنثی و جسورانه و استفاده عمدی از بافت ها را نشان می دهد. ما این اتاق غذاخوری را که دارای صندلی های آبی عمیق و با یک فلز طلایی به همراه یک لوستر چشم نواز است ، دوست داریم.

خاص و بی نظیر

این غذا خوری پر از شخصی سازی و ظرافت است. کوسن نیمکت فضای ارام به یک کافه مدرن تبدیل شده است در حالی که وسایل نقره ای و طلایی حس دوران معاصر را به ما منتقل می کند. ما عاشق ترکیب عناصر مختلف سبک مدرن هستیم تا فضایی ایجاد کنیم که احساس هدفمند و شخصی داشته باشد.
یک فضای غذا خوری معاصر و رسمی

یک فضای غذا خوری معاصر و رسمی

اتاق غذاخوری بزرگ  ثابت می کند که طراحی مدرن و معاصر هنوز هم می تواند احساس رسمی داشته باشد. ما عاشق استفاده از صندلی های جسورانه آبی و قفسه کتاب طلای فلزی هستیم که به عنوان یک نمایش هنری دو برابر می شود. در صورت داشتن فضا ، یک اتاق غذاخوری مکانی دوست داشتنی برای به نمایش گذاشتن قطعات مورد علاقه خود و ایجاد علاقه بصری بیشتر است.

تصویر زمینه با بافت ضخیم

تصویر زمینه با بافت ضخیم

یک اتاق غذاخوری مکان بسیار خوبی برای آزمایش کاغذ دیواری جسورانه است ، همانطور که در این فضا مشاهده می شود. ما نمی توانیم به اندازه کافی از این ظاهر بافتی که بی نهایت جالب و بی نظیر است به دست آوریم. با حفظ یک پالت رنگی نسبتاً ساده ، طراح قادر است بدون القای فضای زیاد الگوهای منحصر به فرد را آزمایش کند.

فضای باز غذاخوری مدرن

فضای باز غذاخوری مدرن

اگر شما یک طرح کف مفهومی باز دارید ، یک اتاق غذاخوری مدرن یک انتخاب عالی است زیرا می تواند یک جریان یکپارچه از غذا خوری تا فضای زندگی ایجاد کند. ما این نگاه مدرن را از تجربه و آزمایش طراحی شده که دارای یک میز چوبی خنثی است که با صندلی های مشکی متضاد جفت می شود ، دوست داریم. هنگامی که شما مبلمان ساده و مدرن را انتخاب می کنید ، یک پالت رنگ متضاد می تواند به جذابیت بصری کافی برای گرم نگه داشتن فضا و استقبال اضافه کند.

 ترکیبی از مدرن و سنتی

ترکیبی از مدرن و سنتی

 این فضای غذا خوری زیبا تلفیق بین سنتی و مدرن ررا نشان می دهد.  مانند این صندلی های ناهار خوری پررنگ و وسایل الهام گرفته از سبک سنتی. از بازی با قطعات سنتی نترسید تا زمانی که بقیه اتاق احساس تازگی و مدرن داشته باشد.

یک مجموعه هنری مدرن

یک مجموعه هنری مدرن

این خانه زیبا دارای مجموعه ای گسترده از هنر مدرن است که با مجموعه های غذا خوری فوق العاده امروزی بازی می کند. یک اتاق غذاخوری مدرن مکانی عالی برای نمایش آثار هنری است که به ابعاد و بافت فضا می دهد.

آن را حداقل نگه دارید

آن را حداقل نگه دارید

نگاه مینیمالیستی در حال حاضر بسیار رواج دارد ، و این اتاق غذاخوری با مفهوم آزاد ثابت می کند که این یک راه عالی برای سبک مبلمان مدرن است. فضای مینیمالیستی اغلب فقط در مورد ملزومات مورد توجه قرار نمی گیرد. ما دوست داریم که هوای مدرن و فضای مدرن مینیمالیستی نظر برسد ، اما اضافه کردن چند گلدان زیبا راهی عالی برای جلوگیری از احساس بیش از حد شدید آن است.

نظرات
نوشتن نظر بستن فرم نظر