شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بستن
جستجو

تعریف طراحی حداقلی فضای داخلی و ایده استایل خانه

طراحی داخلی حداقلی صرفاً یک انتخاب زیبایی شناسی نیست ، این روشی است که نشانگر سخت گیری و تمرکز باورنکردنی در تصمیم گیری های دکوراسیون است.

طراحی داخلی مینیمالیست بیشتر از آن است که چشم ببیند.

طراحی داخلی حداقلی صرفاً یک انتخاب زیبایی شناسی نیست ، این روشی است که نشانگر سخت گیری و تمرکز باورنکردنی در تصمیم گیری های دکوراسیون است. اما معنای واقعی حداقلی چیست

چگونه می توانید دکوراسیون خانه حداقلی در  محل زندگی خود از راهرو تا اتاق خواب را رعایت کنید؟

TEHRAN HOME

طراحی داخلی حداقل چیست؟    

دکوراسیون مینیمالیستی ، جای تعجب دارد که تضاد با طراحی ماکسیمالیستی دارد که در آن هر عنصر از طرح شما زرق و برق دار و درخشان در رنگ،چاپ و پر از فرم های مبلمان غالب و لوازم جانبی برای جلب توجه است.

سبک مینیمالیستی همزادی بسیار آرام کننده تر،مختصر و پراکنده است. اما این بدان معنی نیست که بگوییم فاقد اعتماد به نفس است. در مقابل ، یک فضای داخلی مینیمالیستی ، تصویری از اعتماد به نفس از طراحی و ترجیح شخصی است. ماهیت اصلی آن در مورد تمرکز روی چند مورد خاص است که در یک اتاق انتخاب شده اند.

مینیمالیستی ، طبیعت مینیمالیستی ، طراحی مینیمالیستی فقط یک یا دو رنگ در اتاق را شامل می شود ، تکیه قوی به مبلمان و نقوش به شکل هندسی و مبلمان چند منظوره ،استفاده کمتر قطعات در اتاق بدان معنی است که مواردی که ایجاد برش می کنند ، نیاز به کار دارند.

TEHRAN HOME

چگونه می توان استایل مینیمال ایجاد کرد؟: اتاق به اتاق

طراحی مینیمالیستی را می توان در انواع مختلف سبک داخلی مانند ژاپنی ، مدرن و اسکاندیناوی اعمال کرد. صرف نظر از اینکه هدف نهایی شما زیبایی شناختی کدام یک است ، همانطور که ایده های اتاق مینیمالیستی نشان می دهد ، جنبه هایی وجود دارد که بطور کل مرتبط است.

اتاق خواب حداقلی

اتاق خواب مینیمالیستی از یک قاب کم ارتفاع استفاده می کند. ممکن است تزیینی یا چوبی باشد ، اما باید از روکش تمیز و بدون تزئینات آشکار باشد. جزئیات کم اهمیت ، صفحه های چوبی یا چند تکه چوب نمونه هایی از دکوراسیون محدود است که ممکن است به وجود بیاید. مبلمان اتاق خواب در طراحی اتاق خواب مینیمالیستی ، چه کابینت مکعبی یا یک قفسه شناور ، بهتر است در همان ارتفاع به اندازه تختخواب باشد، هرچه تغییرات در طول اتاق کمتر باشد ، بهتر است. و نور لامپ می تواند به صورت نور دیواره یکپارچه یا یک لامپ منفرد باشد. کمد لباس ممکن است داخلی باشد ، یا در عوض ، یک قطعه مبلمان دکوراسیون اتاق مینیمالیستی را به شدت مختل نمی کند.

TEHRAN HOME

اتاق نشیمن حداقلی

ایده های اتاق نشیمن مینیمالیستی شامل تکرار همان فرم مبلمان در اطراف اتاق است. به عنوان مثال ، یک اتاق نشیمن مینیمالیستی مدرن ممکن است دارای یک جفت صندلی مکعبی باشد که در کنار یک مبل بلند و ظریف قرار دارد که دارای همان اندازه بازو ، کمر و عقب های تیز است. صحبت از زاویه های تیز به معنای عدم راحتی نیست. آینه ای که از ارتفاع کم به زمین و شکل مربع در میز قهوه نیز برخوردار است، ارتفاع کمتر به معنای آن است که توجه خاصی را جلب نمی کند و به چشم اجازه می دهد آن را در زمان خودش پیدا کند. هرگونه تصویری از اعتماد به نفس آرام ، یک اتاق نشیمن مینیمالیستی را غرق می کند.

TEHRAN HOME

آشپزخانه حداقلی

طراحی آشپزخانه در ایجاد فضای داخلی مینیمالیستی اساسی است ، زیرا هنوز هم اتاق به عنوان قلب خانه در نظر گرفته می شود. در انتخاب های تزئینی خود در اینجا به تعدیل مطلوب دست یابید ، و این برای محکم شدن کل خانه شما خواهد بود. آشپزخانه اتاقی است که احتمالاً به دلیل وجود کابینت ، کفپوش ، کاشی و وسایل ، ترکیبی از رنگ ها و مواد را مشاهده می کنید. سعی کنید به قانون دو رنگ و بیش از دو ماده اصلی مانند سنگ مرمر یا بتن جلا و فلز تصفیه شده سیاه بپردازید. شما باید اطمینان حاصل کنید که وسایل نمایش داده شده در هر دو سایه وجود دارد و اگر ظروف مخصوص نمایشگر دارید ، اگر هم در پالت خود عضو کنید ، تأثیر زیادی خواهد داشت. بهتر است ، طرح خود را با فضای کافی ذخیره کنید تا در حد امکان سطح کار و قفسه بندی کمتری داشته باشید.

اتاق ناهارخوری حداقل

یک خانه مدرن مینیمالیستی با یک اتاق غذاخوری همان انتخاب را دنبال می کند. مبلمان لاک زده و براق با سایه مستقیم یک امکان است. توجه داشته باشید ، این لزوماً با طراحی غیرقابل توصیف برابر نیست. کنتراست انواع مختلفی از فرم خطی می تواند واقعاً بسیار دستگیرنده باشد ، مانند گیله آلن (که به گفته وی "آرزو دارد برای نوشتن یک دید جدید از مینیمالیسم ، همیشه از تاریخ الهام گرفته شود") مجموعه ناهار خوری را نشان داد. اگر معماری مینیمالیستی اتاق تمیز و یکنواخت است ، می توانید این را به عنوان دعوت نامه ای برای طراحی صندلی انتزاعی و هندسی ببینید ، با توجه به متریال خود میز. این به تکمیل و تضاد آن کمک می کند و به تعریف مینیمالیستی کمک می کند.

حمام حداقلی

طراحی خانه مینیمالیستی شامل هر نوع دستشویی از اتاقها تا حمام است.زندگی مینیمالیستی از مکتب فکری آزاد است. نگه داشتن تعداد کمی از رنگ و مواد در حمام ساده تر است که در آن می توان به عنوان تمام کابینت های داخلی استفاده کرد. یک خانه مینیمالیستی از کاشی های با فرمت بزرگتر طرفداری می کند ، زیرا خطوط تقسیم کمتر  وجود دارد که ظاهر را پیچیده تر می کند. یک جریان مداوم از همان مواد ، مانند بتن که از دیوار به کف می چرخد ، حتی اگر اطراف محفظه وان را بتوان از آن مجسم کرد ، حرکات را روان نگه می دارد. سنگ مرمر که بدون تزئینات اضافی مجلل است.

TEHRAN HOME

مبلمان حداقلی

خانه های مینیمالیستی درون آنها اشیاء دارند که از ساختار استخوانی قوی برخوردار هستند. آنها چیزهایی هستند که عملکرد خوبی دارند ، حواس پرتی صفر و زیبایی بی نظیری. اما چیزی که مبلمان مینیمالیستی را تحت تأثیر قرار می دهد ، وقتی همه عناصر اتاق با هم کار می کنند. مبل راحتی کمتر به نظر می رسد اگر در فضایی با وفور رنگ ، پایه های لامپ زینتی با سایه های پارچه ای دلپذیر و درهای فرانسوی قرار بگیرند ، طراحی آنها قانع کننده به نظر نمی رسد.

دکوراسیون اتاق حداقلی

مانند هر سبک داخلی ، طرح کامل باید از همان ورقه استفاده کند تا به پتانسیل خود برسد. بنابراین یک اتاق مینیمالیستی احتمالاً با رنگهای خاموش مانند سفید ، خاکستری و سیاه رنگ شده است و دارای پنجره های بزرگی است که اجازه می دهد تا نور جاری شود. از نظر مواد ، دامنه گسترده است.هر نوع اثر هنری یا مجسمه ای معمولاً معاصر یا انتزاعی است که در آن از رنگ های زیاد استفاده نمی شود و موضوع کاملاً واضح و جسورانه است. و به سخت ترین مفهوم آن ، از تعداد کمی کوسن استفاده خواهد شد. هر نوع تغییر در بافت که از نظر ناچیز است ، ظرافت بقیه اتاق بدان معنی است که آنها بدون مشکل تشخیص داده و هضم شوند. این یکی از زیباترین طراحی های اصیل و حداقل است که این امکان را می دهد تا هر آیتم موجود در اتاق شود.

نظرات
نوشتن نظر بستن فرم نظر