شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بستن
جستجو

روندهای محبوب رنگ های گرم

پالت رنگ محبوب به رنگ های گرم برمی گردد. هشدار روند رنگ: این یک فضای داخلی سیاه و سفید است ، اما نه آنطور که آن را می شناسید. با شماره گیری و بافت بالا ، راه جدید برای تک رنگ این است که به آرامی و با سایه هایی از خاکستری به جای مشکی و از کرم به جای سفید استفاده کنید. لازم به ذکر نیست

پالت رنگ محبوب به رنگ های گرم برمی گردد.

هشدار محبوبيت رنگ: این یک فضای داخلی سیاه و سفید است ، اما نه آنطور که آن را می شناسید. با بافت بالا ، راه جدید برای تک رنگ ها این است که به آرامی و با سایه هایی از خاکستری به جای مشکی و از کرم به جای سفید استفاده کنید. لازم به ذکر نیست ، بافت را بکشید تا رنگ را به همان اندازه که مشاهده می کنید حس کنید.

سیاه و سفید_ رنگهای جدید

تک رنگ ها یکی از پر کاربردترین در ترکیب های رنگی است. در واقع ، به معنای کلاسیک ترین آن (سیاه و سفید) ، اصلاً محبوب نیست. این  ها چهره­اي مبهم براي کوتاه مدتند ،که به مدت چندین دهه در مد ، فیلم و فضای داخلی مورد علاقه و استفاده قرار گرفته­اند.

تک رنگ گرم از طرف دیگر تازه وارد بازی طراحی رنگ است. طراحان قديمي آن را دوست دارند به دلیل راحتی آن نسبت به سختی های معمولی تک رنگها،کنتراست بسیار کمتر است كه به معنای عدم وجود سختی تک رنگها و رنگ خنثی مرتبط با آن - از نظر دما و ویژگی رنگ.

به جای سیاه واقعی ، خاکستری ها و ذغال سنگي را انتظار داشته باشید. اکثر طراحان هر چیزی را که از رنگ خاکستری میانی خاموش تر است خارج از طیف تک رنگ گرم مشاهده می کنند و وارد قلمرو یک طرح کم رنگ و خنثی میدانند. هر نسخه گرمتر از رنگ سفید مانند کرم ، سفید سنگی و رنگ خاکستری مایل به قهوه­ای همه می توانند جای سفید را بگیرند و اتاق شما لطیف تر خواهد بود.

همچنین به یاد داشته باشید که تک رنگهاي گرم براي طرح داخلی است ، بنابراین می توانید ذغالی و یک رنگ خاکستری را ترکیب کنید ، یا یکی از اجزای اصلی تک رنگها را نگه دارید و آن را با یک رنگ همزاد ملایم تر مخلوط کنید تا به فضای داخلی سیاه و کرم منجر شود. مثلاً زغالی و يا اتاق خواب سفید.

قسمت اول - سؤال از طیف

در مورد هر موضوع درباره رنگ در طراحی داخلی ، حتی بهترین پالت های رنگی بدون بافت سقوط میکنند تا از سبک ، سایه و راحتی بصری استفاده کنند. با تک رنگهای گرم ، بافت برای عمق طرح ارائه می شود.

یک اتاق نشیمن مشکی و خامه ای درنظر بگیرید،اتاق مشکی را در زمینه های مختلف بافت از طاق سنگ مرمر شیشه ای که به یک راهرو با روکش مرمر منتهی می شود ، به فرش سیاه و سفید معاصر که در اکثر فضای کف و مبلمان قهوه ای مشکی در گوشه ای دور حاکم است ، کاوش می کند. سیاه حتی در نقاشی های طلاکاری شده روی دیوار ظاهر می شود ، و چشم انداز دیگری در این مورد ، عمیق ترین و تاریک ترین دالان ها ، این بار با درخشش و بازتاب ارائه می شود.

یک داستان مشابه در مورد جنبه های کرم اتاق نیز صادق است. روتختی سفید رنگ با کوسن های سفید، نخ بژ در فرش ، گوی شامپاینی در لوستر مرکزی و سپس تن های طلایی یا برنز که همه مطابق قوانین در نظر گرفته می شوند برجسته شده اند.

tehran home

قسمت دوم - موردي ازکنتراست

با انتخاب تمام رنگهای اتاق خود در پالت تک رنگهای گرم ، می توانید انتخاب های رنگی خود را تقویت کنید. تاکید بافت تنها به تکرارهای بیشتر از سیاه و سفید نمی پردازد، درعوض آنها نشان می دهند که چگونه بافتهای متضاد می توانند ابعاد جدیدی را برای هر رنگ ایجاد کنند.

با جستجو در رنگ از طریق بافت ، آن در مبل های پارچه کتانی ، کفپوش های چوبی خشن ، آسترهای پشمی، قاب عکس های جیر ، جیب های مخملی میبینید تا به اعماق پنهان تک رنگ بپردازید.

با توجه به یک پالت مونوکروم با چوب

نکته آخر اینکه باید توجه داشته باشیدکه محبوبیت فضای داخلی تک رنگ این است که چطور از چوب به طور موثری برای خنک کردن پالت و اضافه کردن گرما استفاده می شود.

شاید شما هردو رنگ سیاه و سفید را دوست داشته باشید ، اما هنوز هم به دنبال نرم کردن آنها هستید. چوب طبیعی را وارد کنید ، که پالت را بدون دردسر گرم می کند.

یک راهرو توسط استودیوی  Doherty Design استرالیایی یک مورد قابل توجه است. با داشتن پانل های الهام گرفته از صفحه ژاپنی که فضای آن را تقسیم می کند و یک پیشانی سیاه و سفید صاف در برابر فضای دیوار بی وقفه سفید ، این قسمت از خانه نمونه ای عالی از تک رنگ خواهد بود. کفپوش بلوطی صاف و پرده های بژ اضافه کنید ، اما این یک فضای دگرگون شده است. این یک ورودی است که قدرت چوب و راحتی و آشنایی بالقوه ای را که انتظار می رود در دنیای تک رنگ به دست بیاید ، نتیجه میدهد.

tehran home

نظرات
نوشتن نظر بستن فرم نظر