شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بستن
جستجو

شش دلیل برا ی اینکه استفاده از گل مصنوعی ایده خوبی است

ما عاشق گلهای واقعی هستیم. اما زمان و مکانی برای گلهای مصنوعی نیز وجود دارد.

ما عاشق گلهای واقعی هستیم. اما زمان و مکانی برای گلهای مصنوعی نیز وجود دارد ، به خصوص گلهای مصنوعی لوکس. در حالی که گلهای واقعی عطرهای دلپذیری و رضایت آفرینی ارائه می دهند ، این  گل مصنوعی زیبا هم با طول عمر زیادشان به همان اندازه ی گلهای طبیعی زیبایی دارند و چند مزیت برجسته از خودشان نشان میدهند. این ممکن است یکی از بهترین سرمایه گذاری های دکوراتیو باشد که تا به حال انجام داده اید.

شما مجبور نیستید برای گل هر فصل صبر کنید:

نکته مهم در مورد گلهای تازه این است که ممکن است همیشه در طول سال به گل های مورد علاقه خود دسترسی نداشته باشید. گل های ابریشمی در تمام طول سال به صورت فصلی هستند و می توانند با رایحه های مختلف اسپری شوند تا بوی منزل شما تازه از فروردین  تا اسفند حفظ شود.

آنها همیشه "آماده" هستند

شما گلهای بریده تازه را دوست دارید ، اما همیشه آنها را در خانه ندارید  و ممکن است یک مهمان غیر منتظره داشته باشید. همیشه آماده اند.

آنها آلرژی ایجاد نمی کنند:

اگر فرد مبتلا به آلرژی هستید ، ممکن است ، به طور قابل فهمی دلیل خالی نگه داشتن خانه از گل را بدانید کنید. با آرایش گل مصنوعی می توانید بدون نگرانی از یک آلرژی احتمالی ، گلهای مورد علاقه خود را به راحتی در خانه نگه دارید.

آنها می توانند هر جایی زندگی کنند

اگر تصمیم دارید به پنجره رنگ و لعابی بدهید می توانید بدون ترس از خشک شدن یا پرپر شدن آنها به دلیل تابش زیاد خورشید ، مقداری از گلهای کتان را به آن پنجره با نورگیر اضافه کنید. همیشه ، در زمستان ویا تابستان گل مصنوعی در برابر هر مقدار گرما مقاومت می کند ، که این موضوع در مورد اکثر گلهای طبیعی  کاملاً درست نیست.

بع عنوان بهترین تزئین مرکزی سفره:

یک شام پنج شنبه  ، یک جشن تولد یا یک وعده غذایی عاشقانه برای دو نفر ، شما هیچ دکوری خوبی ندارید و یا وقت برای بازدید از گل فروشی محله ی خود ندارید. چیدمان گل مصنوعی ساده ترین و بهترین روش برای تزئین سفره شماست. هیچ کس نخواهد فهمید.

آنها مانند گلهای واقعی به نظر میرسند و احساس میشوند.

به طور خاص ، تزیینات گل های مصنوعی لوکس به طرز فریبنده ای از نظر چشمان مبتدی طبیعی هستند. آنها بافتهای گلبرگ و شاخ و برگهای واقعی به زندگی ارائه می دهند و گلدانهای پر شده از آب آنها کاملا طبیعی به نظر میرسند.

نظرات
نوشتن نظر بستن فرم نظر