شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بستن
جستجو

دکوراسیون قسمت دوم فصل سوم وست ورلد با آهنگی از انیا

🎥در این قسمت بخشی از قسمت دوم فصل سوم وست ورلد رو براتون به نمایش می‌گذاریم با آهنگی از انیا

🎥در این قسمت بخشی از قسمت دوم فصل سوم وست ورلد رو براتون به نمایش می‌گذاریم با 🎶 آهنگی معروف از انیا

تصویر از یک🌜 اتاق خواب شروع میشه . طراح صحنه با هنری اعجاب آور یک 🏭کارخانه را تبدیل به یک 🏡خانه زیبا کرده. پرده های سفید توری آذین بخش همه پنجره های بلند هستند با دیوارهای بتونی.

در اتاق خواب یک تخت با تاج نرده ای و رو تختی بافت درشت طوسی رنگ و یک مبل راحتی سفید بین تخت و آینه قدی با قاب چوبی مشکی و یک کنسول چوبی با رنگ مشکی که چند کتاب و یک تابلوی سفید و چند دکوری دیده می‌شود.

🏆در پایین در نشیمن یک میز کار بزرگ با لوازم کار و چراغ مطالعه در سمت راست و در گوشه سمت راست در کنج یک ست مبل راحتی سفید با فرش طوسی سیر دیده می‌شود.

وست ورد فصل 3 قسمت 2

🌇در فضای پذیرایی طراح بسیار جالب، میز پذیرایی شیشه ای را که صندلی های فلزی با روکش چرم را زیر سیلوهای زنگ زده باقی مانده از دوران کارخانه بودن لوکيشن قرار داده است.

🌄نکته جالب در اینکه طراح برای روح دادن به فضای خشک و زمخت کارخانه از چند مجسمه زیبای برنزی و انواع گیاهان زیبا مثل بامبو و درخت پالم استفاده کرده. امیدواریم از این تکه فیلم لذت برده باشید. پیشنهاد شما کدام فیلم است. منتظر کامنتهای شما هستیم. #westworld #دکوراسیون_منزل #اتاقخواب_شیک #پذیرایی_شیک #بامبو #پالم #گلخانه_آپارتمانی #مجسمه_دکوری

نظرات
نوشتن نظر بستن فرم نظر