شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بستن
جستجو

چطور از فلزات در دکور خانه استفاده کنیم

روزهایی را به خاطر می آورید که با استفاده از طلا و نقره خود را فردی تجملاتی معرفی می کنید .چه زمانی در اتاقها باید از اکسسروی های فلزی استفاده کرد.

چطور از فلزات در دکور خانه استفاده کنیم:

این ایده ها آس ترکیب بندی طلایی نقره ای و برنز است.

روزهایی را به خاطر می آورید که با استفاده از طلا و نقره خود را فردی تجملاتی معرفی می کنید .چه زمانی در اتاقها باید از اکسسروی های فلزی استفاده کرد؟ این روزها  طراحان داخلی بیشتر و بیشتر تائید  می کنند ترکیب فلز در دکوراسیون  شیک و زیبا است.

تُن های فلزی خنک (مانند نقره ، نیکل و فولاد) زیبایی مدرن را ایجاد می کند ، در حالی که رنگ های گرمتر (طلا ، گل رز ، برنز و برنجی) جذاب و ظریف هستند. و ترکیبی از این دو ظاهر منحصر به فرد را ارائه می دهد - مدرن با لمس زرق و برق ، مینیمالیسم با جذابیت و خام تصفیه شده.

یک معجون هوشمندانه از رنگ فلزی ، زیبایی  مواد را به خود جلب می کند ،و نگرش جسورانه را نیز به همراه می آورد. بنابراین با این روحیه ، اجازه ندهید که رنگهای فلزی تبدیل به عناصر خنثی دیگری شوند - با این ایده های الهام بخش دکوراسیون فلزی ، به شیک ترین شکل به آنها توجه کنید. به عبارت فلزات را به عرصه خانه بیاورید.

1. ساختار شکنانه فکر کنید

اول- به یاد داشته باشید که این فقط فلزات نیستند که ظاهری فلزی دارند.شما فلز را می توان تقریباً در هر چیزی که می توانید به آن فکر کنید پیدا کنید - کارهای هنری ، شیشه ها ، پرده های دوزی ها، پوشش های دیواری و (بخصوص) اثاثه یا لوازم داخلی - به خصوص اگر در دنبال امتحان کردن این ظاهر هستید ، این گزینه را به عنوان گزینه نگه دارید.

پارچه های خاکستری نقره ، به ویژه ، این روزها بخش اصلی برای فضای داخلی محسوب می شوند و احساس می شود که با هماهنگی تن های خنک جذابیت خوبی دارند. لوازم داخلی نقره ای برجسته (مانند یک مبل تیز توکسدو) را با یک کنسول طلایی یا میز قهوه ای برجسته در نظر بگیرید. به همین ترتیب ، برنز و طلا دوستان خوبی هستند به لطف گرمای مشترکشان ، بنابراین بالشتک های برنز را در اتاقی با رنگهای طلای امتحان کنید.

"پارچه های رنگی فلزی روشی جالب برای استفاده در این دگور ها هستند".

2. برنامه ریزی کنید

اگرچه ما از شور و اشتیاقی که الهام بخش خلاقیت های فارق از قوانین قدردانی می کنیم ، اما گاهی اوقات مخلوط کردن تن های فلزی و نقاشی ها و سبک ها با رها کردن نامنظم می تواند کمی شلوغ باشد - اگرچه قطعاً این حرف را نمی زنیم که همزیستی هر سه را غیرممکن است.

برای تسلط بر این رویکرد ، به نحوه ارتباط هر عنصر با دیگر عناصر توجه کنید و سبک های زیادی را اجرا نکنید. چند قطعه تزئینی خوب خواهد بود ولی اگر با چند تکه مدرن (مانند میز قهوه در این اتاق نشیمن) همراه شود ملال آور خواهد بود پس بهتر از شلوغ کردن فضا بپرهیزید از طرفی با این کار ، فضای خود را روز آمد خواهید کرد همچنین میتواند بافت ها و رنگ های دیگری را به فضای خود اضافه کنید. به طور مشابه ، اگر قصد استفاده از وسایل با تنوع مختلفی دارید ، سعی کنید یک موضوع مشترک را پیدا کنید که آنها را متحد کند. مانند استفاده مشترک از عناصر دیگر مانند چوب یا شکلهای متحد.

3. آسان آن را بگیرید

فکر می کنید  وسایل نقره ای شما فقط می توانند لوازم جانبی را شامل شوند ، فریب نخورید. با افزودن لوازم جانبی (مانند آینه ها ، تزئینات و پایه های نگهدارنده شمع) که در تضاد با رنگ بندی سنتی شما قرار دارد ، به راحتی می توانید به استفاد از رنگ فلزات صورت عمل ببخشید. یک کاسه کم رنگ طلایی را با یک جفت شمعدان نقره ای زیبا برای نمایش ترکیب کنید که طبق قانون "کوتا و بلند" کنار هم دیده  می شوند. یا اینکه اصلا وسیله ای را به عنوان دکوری استفاده کند که از هر دو رنگ طلایی و نقره ای استفاده کرده باشد.

4- یک ظاهر هوشمندانه را حفظ کنید

واضح است که روشن ترین ذهن های در خودشان خجالتی از اینکه در اجرای طرحی شکست بخورند ندارند. با این وجود ، کارهایی که انجام می دهند ، نگه داشتن تنوع رنگی  کاملاً پیچیده است - در حالی که یک تنوع رنگی  بازیگوش هم می تواند جواب دهد ، جذابیت این تکنیک در غنای طراحی آن یافت می شود. اجرای این طراحی در بعضی از فضاها به معنی تاریکی است. در بعضی دیگربه معنی  تازه و شیک - این بستگی به حال و هوایی دارد که  شما می خواهید ایجاد کنید . یک تن رنگی را با دقت در نظر بگیرید و سعی کنید فقط به یک رنگ بچسبید. اگر به دنبال یک نگاه حداکثری هستید ، جواهرات مانند مرجان ها  و سبز زمردی به خوبی کار می کنند. برای ظاهری شیک ، از رنگی خاکستری تیره و تیز استفاده کنید. یا برای فضای زنانه ، سایه پاستلی اما نه ساخارین را انتخاب کنید. انجام این کار باعث می شود تا بر زیبایی کنتراست تمرکز شود و این قطعات بدون شک  این موضوع نشان دهد.

5- با روشنایی و لوستر ها کار کنید

اگر در همه موارد دیگر شکست بخورید و در تلاش هستید ظاهری که دوست دارید را به درستی در فضای خود بدست آورید ، برخی از ترفندها را با لوستر روشنایی اجرا کنید. به عنوان مثال تاباندن برخی از نورهای گرم به اجزای  نقره ای ، جایگزین مناسبی برای اضافه کردن تُن رنگ طلایی است - در عوض آنها فقط همانطور که در این لوستر دیده می شود ، طلایی به نظر می رسند. بسیاری از لامپ ها با سایه هایی با روکش طلا در دسترس هستند و علاوه بر این ، لامپ های مخصوص کف پوش نیز می توانند خریداری شوند که این جلوه را می بخشد. این برای مخلوط کردن فلزات برای مدت کوتاه ایده آل است و چیزها را انعطاف پذیر نگه می دارد.

نظرات
نوشتن نظر بستن فرم نظر