شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بستن
جستجو

چطور خانه تان را دکور کنید بخش چهارم-دکور آشپزخانه و سرویس :هیپیپ هورا

تغییر پیشخوان آشپزخانه کاری کوچک نیست ، اما جابجایی از یک متریال ارزان ، مانند لمینت یک متریال لاکچری مثل مرمر

ارزیابی کابینت ها و پیشخوانها

تغییر پیشخوان آشپزخانه کاری کوچک نیست ، اما جابجایی از یک متریال ارزان ، مانند لمینت یک متریال لاکچری مثل مرمر ، گرانیت یا کوارتزیت ، می تواند ظاهر کلی یک آشپزخانه یا حمام را به میزان قابل توجهی تغییر دهد.

طراحی آشپرخانه
دیزاین آشپزخانه

دیواره آشپزخانه فرصت های خوبی برای زیبا کردن آشپزخانه ایجاد میکند. حتی اگر پیشخوان ها را بردارید می توانید با استفاده از کاشی های ساخته شده از سرامیک ، شیشه ، فلز یا سیمان ، به زیبایی آشپزخانه بیافزائید/

اگر کابینت های آشپزخانه و کابینت حمام ساده و از نظر ظاهری مناسب هستند ، اغلب ممکن است برای ظاهری متفاوت با رنگی جدید آنها رنگ کنید. اگر درهای کابینت از نظر طراحی قدیمی به نظر میرسند ، می توانید بدنه کابینت موجود را نگه دارید و فقط درها را تعویض کنید.

در مورد کابینت های حمام ارزان قیمت ، صرفه جویی در کل چیز معمولاً اقتصادی است. بسیاری از شرکت ها کابینتهای پیش ساخته ی کاملاً مطابق با تاپ ها و سینک ها را ارائه می دهند.

روی چیزهایی که لمس می کنید متمرکز شوید

به سادگی با تعویض دستگیره های کابینت با نمونه های  جدید می توان ظاهر آشپزخانه یا حمام را به میزان قابل توجهی تغییر داد.برای شیرآلات آشپزخانه و حمام هم کم نگذارید- شما هر روز آنها را لمس می کنید ، بنابراین مدل هایی را انتخاب کنید که نه تنها خوب به نظر برسند ، بلکه دستگیره هایی نیز دارند که هنگام چرخش آنها حس اطمینان از بسته شدن آنها پیدا میکنید ، و سری هایی که عملکرد مورد نظر شما را ارائه می دهند.

شیرالات
شیرالات دستشویی و کاشی

ترند طراحی آشپزخانه و حمام و دستشویی سال 2019

در حمام ، این طرز تفکر به لوازم جانبی و همچنین میله های حوله ای با کیفیت ، قلاب جیبی و رول توالت می تواند همه با کمترین هزینه ظاهر به روز شده در آنجا را ارائه دهد.

حوله ها و پارچه های  بکار رفته رو نو کنید:

در صورتی که حوله ها فرسوده و یا ناسازگار با طراحی جدیدتان هستند آنها را کنار بگذارید و حوله ها و لوازم دستشویی و حمام جدید تهیه کنید.بهتر است برای ایجاد یک حالت جدید از حوله های طرح دار جدید استفاده کنید.

اگر وان دارید و در اطراف وان یک پرده دوش وجود دارد ، آن را با یک مدل جدید و زیباتر عوض کنید، یا یک صفحه شیشه ای برای دور وان خود قرار دهید.

دستگیره کابینت
وان حمام

دستشویی را فراموش نکنید

از آنجا که از این مکان  به ندرت مورد استفاده میشود ، یک انباری مکان مناسبی است که خود اجازه دهید با رنگ های جسورانه و پوشش های دیواری  جاه طلبی  خودتون رو ارضا کنید.

دستشوئی و شیرالات
شیرالات دستشویی و کاشی

اگر دوست داری مهمانان خود را متعجب کنید، بسیار جالب است که انباری  را به یک عنصر غیر منتظره و جالب توجه تبدیل کنید ، که میهمان ها را شگفت زده می کند.

در آخر ، به یاد داشته باشید که تزئینات باید سرگرم کننده باشد. با شروع  پیگیری آن برنامه امید واریم به این هدف نائل شده باشید :

خانه رویاهای شما.

نظرات
نوشتن نظر بستن فرم نظر