شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بستن
جستجو

چند نکته برای پذیرائی در فضای باز در فصل تابستان- طعم خوش گیلاس

تابستانی گرم در راه است و مهمانی های تابستانی لذت بخش خواهند بود.

یکی از بهترین تجربیات در تابستان مخصوصا در مناطق شمالی تهران و ییلاقها که خنکترند استفاده از فضای بیرونی خونه مثل حیات ، بالکن و تراس و برای خونه باغ ها و ویلا ها هستن . در اینجا برترین نکات در مورد نحوه پذیرائی در فضای باز در تابستان را ارائه میدهم و در آخر هم براتون یه سورپرایز داریم.

پذیرائی تابستانی

آیا میخواهید از فضای بیرونی خونه استفاده کنید؟

با فراهم کردن روشنائی خارج خونه و استفاده از پارچه های رنگ روشن در فصل تابستونی که تو راهه، داخل خونه رو به بیرون ببرید یه نفس عمیق از هوای تازه بکشید و بیرون خونه مهمونی  ناهار بگیرید.

مهمانی در فضای باز
مهمانی در تابستان

خودتون رو برای یک نهار تابستونی در فضای باز آماده کنید. اگه فضای بیرونی ندارید فضای داخلی رو با انواع گلهای خونگی و سبد های زیبای گل به خونه بیارید و حال و هوای بیرون رو در خونه ایجاد کنید.

در مورد نوشیدنی ها سعی کنید با گازدار کردن نوشیدنی ها و خنک نگه داشتنشون حس تازگی رو ایجاد کنید. آب آشامیدنی یا آب طمع دار شده با برشهای میوه و سبزیجات خوشبو مثل نعناع میتونه خیلی جالب باشه اگه میتونید از یک ظرف بزگ زیبا با یه ملاقه مخصوص سرو نوشیدنی استفاده کنید و از مهموناتون دعوت کنید تا از خودشون پذیرائی کنن پارچ های بزرگ هم برای این کار مناسبن.

نوشیدنی آب مزه دار شده گازدار
نوشیدنی خنک

سعی کنید با ایده های عجیب و غریب خنده را بر لبان مهمانان خود جاری کنید.ایده های مثل گذاشتن کارد و چنگال و دستمالهای سرو غذا توی گلدونهای زیبا و یا گذاشتن نمک فلفل و چاشنی ها توی ظرفهای جالب و استفاده از ظرفهای بزرگ سبزی تازه و سالاد کاهو  و کلممیتونه کمک کنه و رایحه اونها باعث شادابی مهمونیتون بشه. دست و دلباز باشید میتونید به مهموناتون وقتی دارن میرن سالاد ها و سبزیجات دست نخورده رو بدید با خودشون ببرن.

جشن فضای باز
جشن و شادی

برای روشن کردن فضا وقتی سرانجام آفتاب غروب میکنه برنامه ریزی کنید. استفاده از ریسه های لامپ محشره ، درست کردن آتش هم حرف نداره  و اضافه کرن چند شمع و فانوس جشن شما رو تکمیل خواهد کرد.

از آفتاب لذت ببرید اما یادتان باشد که همه دوست ندارند در نور مستقیم خورشید غذا بخورند. چند جای سایه دار با چترهای باغی ، چترهای چوبی یا حتی تیرهای  از کلاه های نِیی را برای استفاده مهمانان فراهم کنید. اگر زمان کمی بیشتر برای آماده سازی دارید ، همیشه می توانید با استفاده از کاغذهای رنگی  یزرگ فضای پذیرائی رو از بقیه جا ها جدا کنید که خودش میتونه یه سورپرایز خوب باشه.

چتر باغی
سایه بان

کار با پارچه را فراموش نکنید. فقط به این دلیل که در خارج از منزل هستید به معنای این نیست که نمی توانید از تجملاتی مانند ملافه ، میز ، دستمال ، کوسن و فرش لذت ببرید. پارچه های مقاوم در برابر آب بسیاری وجود دارد . فرش و زیراندازهای فضای باز زیادی وجود دارن که میتونن یه فضای یک نواخت بسازن.

پذیرائی تابستانی

دست آخر فراموش نکنید همه این کار ها برای این است که همه کنار هم لذت ببریم .تَکَلف به خرج ندید و سادگی و تمیزی خودش کمال زیبائیست.حالا صدای پخش رو زیاد کنید و دستا بالا.....

اسموتی سفارش سر آشپز برای تابستان
اسموتی سفارش سر آشپز برای تابستان

مواد لازم :

انبه یک عدد و در صورت عدم وجود نکتار انبه دو لیوان

موز دو عدد

یخ به میزان لازم

شکر بهتره نزنید یا خیلی کم

همه رو بریزد تو همزن تا مایع حاصله یک دست شود.

و نوش جان کنید

نظرات
نوشتن نظر بستن فرم نظر