شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بستن
جستجو

چگونه لوستر مدرن انتخاب كنيم-بخش دوم

انتخاب لوستر مناسب به همه چیز در مورد انتخاب نوع مناسب لوستر و هدف خاص نورپردازی شما برمیگردد. آیا سبک یا طراحی لوستر هدف شماست؟

انواع لوسترها

انتخاب لوستر مناسب به همه چیز در مورد انتخاب نوع مناسب لوستر و هدف خاص نورپردازی شما برمیگردد. آیا سبک یا طراحی لوستر هدف شماست؟ در اینجا شما می توانید تفاوت بین انواع مختلف لوسترها را مشاهده کنید.

طراحی و سبک لوستر:

یکی از جالب ترین جنبه های حضور در بازار لوستر ، کشف سبکی است که شما برای خانه خود دوست دارید. برای مطابقت با طراحی خانه خود ، انواع لوستر زیر را در نظر بگیرید و ببینید کدام یک ممکن است بهترین برای خانه شما باشد.

طراحی لوستر مدرن

لوسترهای مدرن

طراحی لوسترهای معاصر

آیا طراحی خلاقانه و مینیمالیسم مضامین اصلی خانه شما هستند؟ طراحی معاصر از سایر سبک ها فاصله می گیرد تا لوسترهایی تولید کند که نشان می دهد چگونه می توان طراحی لوستر را برای

استفاده روزمره باز طراحی کرد.

chandelier7

طراحی لوستر روستایی

مشخصه آن با تأکید بر سادگی و طبیعت گرایی، استفاده از چوب ، آهن فرفورژه و لامپ های سبک ادیسون برای لوسترهای روستایی، رایج است.

chandelier8

طراحی لوستر صنایع دستی

در راستای لوسترهای روستایی ، لوسترهای صنایع دستی نوعی دلتنگی را ارائه می دهند. این لوسترها غالباً از شیشه های شفاف یا بدون لیوان برای نشان دادن لامپ های لخت به سبک ادیسون ، با ظاهری کهنه و مواد فلزی استفاده می کنند.

chandelier9

طراحی لوسترهای صنعتی

در طراحی صنعتی چوب و فلز مورد استفاده قرار می گیرد تا میزان روشنایی را که ممکن است در یک کارخانه یا یک مکان صنعتی استفاده شده باشد ، تشدید کند.

chandelier10

شکل لوستر

وقتی ایده ای درباره نوع سبکی که دوست دارید ، بیابید ، می توانید نوع شکل لوستر خود را در نظر بگیرید.نگاهی به برخی از اشکال مختلف لوسترهایی که می توانید داشته باشید بیندازید.

لوسترمستطیل

لوستر کاسه/آویز

chandelier12

لوستر خوشه ای

chandelier13

لوستر نقطه ای

chandelier14

لوستر قفس شده

پایان بخش دوم

ادامه دارد...:)

نظرات
نوشتن نظر بستن فرم نظر