شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بستن
جستجو

چگونه لوستر مدرن انتخاب كنيم-بخش پاياني

مانند سبك لوسترها،آیا می خواهید رنگ لوستر شما یا رنگ شیشه ای آن با مبلمان و سایر وسایل نوری دیگر هماهنگ باشد یا تضاد داشته باشد؟

مانند سبك لوسترها،آیا می خواهید رنگ لوستر شما یا رنگ شیشه ای آن با مبلمان و سایر وسایل نوری دیگر هماهنگ باشد یا تضاد داشته باشد؟. به عنوان مثال ، یک لوستر کرومی در واقع می تواند با استفاده از نرده های برنز به خوبی کار کند ، تا زمانی که آنها دارای سبک طراحی مشابه باشند.

لوستر برنجی

لوستر برنز

لوستر طلا

لوسترها توسط عملکرد روشنایی

پس از تعیین فرم طراحی لوستر در یک اتاق ، بهتر است چگونگی عملکرد نور دراتاق را درنظر بگیرید.

لوسترهای بارگذاری: لوسترهای بارشی ، نور را به سمت بالا متمرکز می کنند ، و نه روشنایی منعکس شده در اطراف یک فضا دارند، و نه روشنایی مستقیم.

لوسترهای Downlight: به سبک سنتی لوسترها ، نورهای غیرمترقبه  را ایجاد می کنند. ایده آل هنگامی است که اتاق شما نیاز به نور مستقیم ، متمرکز و همچنین نور محیط دارد.

نورپردازی محیط: به استثنای لوسترهای کم نور ، بیشتر لوسترها برای تهیه روشنایی کار ایده آل نیستند - اکثر آنها به دلیل تأکید بر نور پراکنده و غیر مستقیم کار بهتری دارند.

در حالی که ساده ترین گزینه این است که با سبکی مطابقت داشته باشید که با خانه شما مطابقت دارد ، گزینه دیگر پیدا کردن لوستری است که با محیط اطرافش تضاد دارد. شاید متوجه شوید که یک لوستر کریستالی کلاسیک در یک فضای مدرن خیره کننده است.

هر نوع لوستری که انتخاب می کنید ، کلید انتخاب سبکی است که فضای اطراف را تقویت می کند و ازفضای اتاق دور نمی شود.

3 نکته ای که باید هنگام انتخاب لوستر کامل در نظر بگیرید

1. موقعیت یك لوستر

در یک فضای داخلی ، موقعیت لوستر باید تا حد امکان متمرکز باشد. در اینجا سه دلیل وجود دارد:

زیبایی: یک لوستر با طراحی زیبا از همه ی زوایا قابل تحسین است. قرار دادن لوستر در یک موقعیت مرکزی یک منظره 360 درجه برای تحسین همه عناصر زیبا به شما می دهد.

نور عمومی: نور مصنوعی محیط به طور مساوی از یک موقعیت محوری توزیع می شود.

تقارن: یک لوستر برای تعادل بینایی، بهتر است در یک مکان مرکزی قرار گیرد.

2. ارتفاع نصب

در یک اتاق ناهار خوری ، یک لوستر باید تقریباً در ارتفاع 30 اینچی از سطح یک میز ناهار خوری آویزان شود تا افراد نشسته در اطراف آن بتوانند یکدیگر را ببینند. اگر سقف بلندی دارید (9 فوت یا بالاتر) ، برای هر پا از ارتفاع سقف حدود 3 اینچ اضافه کنید.

در اتاق های دیگر ، همیشه باید هنگام نصب لوستر ، خط دید و نیز ایمنی را در نظر بگیرید. از این گذشته ، اگر مانع از دید شما شود، جذابیت کمتری دارد.

3. روشنایی لوستر

تعداد ایده آل برای روشنایی محیط در یک اتاق ناهار خوری یا هر اتاق، در هر 100 فوت مربع ، یک اتاق ناهار خوری به حدود 300-400 بطور کل نیاز دارد. یک لوستر ممکن است تنها منبع روشنایی محیط در یک فضا نباشد ، اما به احتمال زیاد از نوع اصلی خواهد بود.

نظرات
نوشتن نظر بستن فرم نظر