شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بستن
جستجو

10ترند طراحی داخلی که حاکم بر2020خواهد بود

ترند طراحی داخلی که حاکم بر2020خواهد بود. 2020 قصد دارد همه این ترند ها را تجربه کند.

  1. ترند های طراحی داخلی ای که در سال 2020 جزئی از محبوب ترین ها خواند بود و موارد محبوب شامل موارد زیر میشوند
  2. که در اینحا توضیحاتی برای هرکدام آورده شده است.
  3.   صندلی های داخلی

به نظر می رسد این اتاق  دارای یک طرف پنجره با نمای عالی و یا یک مکان دلفریب برای خواندن باشد ، صندلی هایی که دارای اینگونه ویژگی در اتاق هستند می توانند یک تکنیک عالی برای صرفه جویی در فضا باشند. جزئیات سرگرم کننده معماری مانند این باعث ایجاد اتفاقات بزرگ برای دیزاین درسال2020میشوند.

  1. طاق ها

یکی دیگر از جزئیات معماری که در حال شکوفایی است طاق ها - به طور خاص طاق ها و پنجره های منحنی که در خانه های یونان رامشاهده میشود.حاضر نیستید تغییرات ساختاری در خانه داشته باشید؟ یک آینه دیواری و یا روی طاق را امتحان کنید.

  1. مبلمان چربی

شکل های منحنی به عنوان مبلمان نیز شکل می گیرد. قطعات اثاثه یا لوازم داخلی مانند مبل ها ، نیمکت ها و صندلی ها گاه به گاه در طراحی های عایق بندی شده و گاه نامتقارن که از الهام گرفتن از دکوراسیون دهه 70 هستند مجسم می شوند.

4.      اشکال ارگانیک

در حالی که طراحی های فرم آزاد در حال افزایش است ، ما پیش بینی می کنیم که امسال این نقوش با یک تب بالا روبرو می شود. اشکال ارگانیک همه چیز را نشان می دهد ، از تشک گرفته تا شمع. ما به خصوص مجموعه فرشهای دستباف "درایو را، دوست داریم و بیشتر به آثار انتزاعی هنری نسبت به پوشش کف تمایل داریم.

  1.    رنگ های سبزمات

کلاسیک آبی شاید رنگ سال تلقی شده باشد ، اما ما شاهد سبزی هایی هستیم - ازسبز زیتونی گرفته تا پسته ای -.

6.  تابلو چوب  های مدرن

در حالی که پوشش چوبی فوراً تصویر خانه ای مدرن را در ذهن ایجاد نمی کند ، اما به نظر می رسد احساسات در حال تغییر است. اثاثیه ساخته شده از تخته سنگ و یا استفاده از دیوارهای چوبی در زوایای جالب  در واقع می توانند احساسات تازه درما ایجاد کنند. هیچ اتاقی محدود نیست - به خصوص حمام ها و آشپزخانه ها ، حتی جاهایی که پوشش چوب غیر منتظره است.

7. الیاف هنری

چندین سال است که هنرمندان کارهای  الیاف  خود را در گالری ها و نمایشگاه های زیبا نشان می دهند ، اما سال 2020 سالی است که می خواهید این نوع هنر را ببینید - ملیله های بافته شده کاملاً پیچیده ، قطعات ماکروما گره شده و راه راه را وارد خانه کنید. خانه هنرمندانی مانند سیندی هسو زل ، ویندی چین و مگان شیمک همه شامل مقیاسی بزرگ از این الیاف و همچنین قطعات کوچکتر هستند که میتوان آنهارا به خوبی یا به عنوان بخشی از یک دیوار به خوبی بکار برد.

8.كاشي ها

پس از گسترش کاشی سفید طی یک دهه گذشته ، طبیعی است که آونگ به روش دیگری بچرخد. کاشی ها را وارد کنید. ما شاهد کاشی های جسورانه و طرح دار به هر دو روش کوچک (مثلا فقط پشت پرده) و بزرگ (مثلا کف حمام ها تا سقف) هستیم.

9. گلخانه ها يا فضايي براي گلها

با توجه به محبوبیت گیاهان كنار دیوارهای نشیمن در سالهای اخیر ، جای تعجب نیست که افراد می خواهند براي گیاهان خود فضايي همچون يك باغ سرپوشیده ايجاد كنند. این كار در مقیاس کوچک ، فضای بیرون از منزل را به ارمغان می آورد و به ساکنان این فرصت را می دهد تا در آسایش خانه خودشان با طبیعت ارتباط برقرار کنند.

10.جزئيات

مواد بافته شده طبیعی به شکل مبلمان ، چراغ های آویز ساحلی و فرش های جوت دنیای طراحی داخلی را با طوفان مواجه ميكنند ، اما همه اينها یک  روند تکاملي دارند.

تهیه شده در تهران هوم

نظرات
نوشتن نظر بستن فرم نظر