شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بستن
جستجو

10 ایده اتاق های مدرن ، مطابق با نظر طراحان

نسخه جدید و به روز شده شامل عناصری است که باعث خنک و جذاب شدن یک فضا می شوند. آیا همه ما نمی خواهیم در یک اتاق نشیمن مطبوع با کاناپه های راحت ، وسایل الکتریکی و بافتهای جالب داشته باشیم؟ میخواهیم؟

نسخه جدید و به روز شده شامل عناصری است که باعث خنک و جذاب شدن یک فضا می شوند. آیا همه ما نمی خواهیم  یک اتاق نشیمن مطبوع با کاناپه های راحت ، وسایل الکتریکی و بافتهای جالب داشته باشیم؟ میخواهیم؟ خوب ، ما چند طراح را انتخاب کردیم تا نکات و ترفندهای آنها را در مورد اتاق نشیمن خانه رویاهای خود به اشتراک بگذاریم.

  1. عناصر طبیعی

نینا ماگون می گوید: "پیچیدگی ساده عناصر طبیعی مانند تیرهای چوبی در معرض دید و سنگ هایی که فضای داخلی خانه را ایجاد می کنند. "لوازم جانبی نامنظم یا کمی ناقص را برای اضافه کردن جذابیت استفاده کنید.

  1. اصلاح با پارچه

چاد جیمز ، طراح مستقر در نشویل ، می گوید: "به عناصر معماری یک خانه احترام بگذارید و اثاثیه ای با روکش صاف اضافه کنید.مسدود کردن رنگ با پارچه های مختلط نیز راهی آسان برای ایجاد بهترین نمای خانه مدرن است.یک صندلی مخمل ، یک مکان دنج را در کنار شومینه روستایی در این خانه ایجاد می کند.

  1. طراحی شومینه مدرن

هدر هلیارد ، طراح مستقر در سان فرانسیسکو می گوید: از شومینه مینیمال استفاده کنید. این ویژگی های سقف روستایی را جبران می کند ، که می تواند قدرت بیش از حد داشته باشد. یک کاور مدرن با دیوارهای سفید موجود در آپارتمان های شهر نیویورک ایجاد یکپارچگی میکند.

4.سقف را رنگ لاکی بزنید

فیلیپ توماس ، طراح نیویورکی می گوید: "من تمایل دارم از سقف ها به عنوان راهی برای انتقال نور از طریق یک فضا استفاده کنم.

  1. عناصر الکتریکی

میچل هیل ، طراح چارلستون ، می گوید: "شما به ترکیبی از موارد زیر نیاز دارید: یک فرش ، چرم ، عتیقه ، جریان و برخی از خطوط سخت. یک نور جدید مدرن در یک اتاق و یک بوم انتزاعی فوق العاده بزرگ ، یک  حالت پرشکوه جذاب را معرفی می کند.

6.ازبین بردن تاریکی کف

هلیارد می گوید: یک ترفند عالی برای از بین بردن کف های تیره  پالایش آنها با رنگ بلوطی سبک است.این فوراً باعث می شود یک فضای مدرن تر  ایجاد شود.

7.از مصالح خارجی در داخل هم استفاده کنید

جفری دانگان ، معمار مستقر در آلاباما می گوید: "اگر من از نمای خارجی سنگ استفاده می کردم ، آن سنگ را داخل هم می آوردم.این به خصوص در دیواره شومینه موثر است که در هر حال شما می خواهید سنگ تراشی کنید. بسیاری اوقات ما آن را با آهک شسته ایم و یا حتی آن را به رنگی که در اتاق استفاده می شود می کنیم تا تمیز تر شود.

8.روستایی و مدرن باهم استفاده کنید

هلیارد می گوید: برای دستیابی به زیبایی شناسی مدرن و امروزی عناصر روستایی را با مبلمان دقیق تر و همچنین عتیقه های دوره های مختلف ترکیب کنید.اگر قادر هستید ، تخته های چوبی را نگه دارید یا نصب کنید ، اما گزینه های مدرن دیگری را نیز اعمال کنید. در صورت عدم دقت می توانند ظاهر کلی را تحت الشعاع قرار دهند.

9.بافت ها را اعمال کنید

جسیکا دیویس از آتلیه دیویس می گوید: عناصر بافته شده مانند سبد ، حصیری ، و فرشهای سیزال را بیاورید.لایه هایی با بافت های شکسته مانند جنگل های فرسوده و منسوجات .

10.درب های بسته و پنجره های مشکی

میشل گرسون ، طراح مستقر در نیویورک ، می گوید: یکی از کارهای مورد علاقه من برای انجام دادن ، نقاشی همه درها و پنجره ها به رنگ سیاه است.این نمای پنجره های قدیمی آهنی را می دهد.

نظرات
نوشتن نظر بستن فرم نظر