شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
بستن
جستجو

12 ترکیب رنگ اتاق نشیمن قسمت اول

نقطه کانونی،فضای چند منظوره،خلاصه ی خانه ، بله منظورمان اتاق نشیمن است .

نقطه کانونی،فضای چند منظوره،خلاصه ی خانه  ، بله منظورمان اتاق نشیمن است . اینجا جایی است که همه یمان وقت بیشتری از زندگیمان را در خانه در آن میگذارنیم سینمای خانه ،اتاق چای، اتاق بازی و حتی گاهی اتاق خواب.

اتاق نشیمن اتاقی است که ما دوست داریم شخصاً در آن احساس راحتی کنیم اما مکانی است که دوست داریم دیگران نیز در آن احساس راحتی کنند. و معمولاً بزرگترین فضای خانه است که معمولاً سخت ترین بخش طراحی است. انتخاب پالت رنگی اتاق نشیمن فقط شروع کار است ، اما اولین قدم مهم است.

برخی از زیباترین طرح های رنگ اتاق نشیمن و ترکیب رنگ ها را از لطیف و دنج تا جسورانه و اطمینان بخش در زیر مشاهده کنید.

ترکیب رنگ اتاق نشیمن : آبی و خاکستری

در نمونه زیر رنگ خاکستری مایل به آبی و کچ کاری های کلاسیک سفید زیبا و سرمه ای سیر روی در ها و مبل مخملی و همچنین آثار هنری معاصر بسیار هیجان انگیز از آب در آمده.

 

ترکیب رنگ اتاق نشیمن : آبی و خاکستری
ترکیب رنگ اتاق نشیمن : آبی و خاکستری

ترکیب رنگ صورتی و بژ برای اتاق نشیمن

جای تعجب نیست که این ترکیب مورد علاقه همه کسیمالیتهاست.تمام نوار ها ، نگینها و پولکهای استفاده شده در این فضا ترکیب بسیار مناسبی است که ثابت کند اگر از این رنگهای دخترانه با ترکیب و همراهی المانهای مناسب استفاده شود می تواند به چه نتیجه ی زیبایی رسید.

 

ترکیب رنگ صورتی و بژ برای اتاق نشیمن
ترکیب رنگ صورتی و بژ برای اتاق نشیمن

ترکیب رنگ خاکستری:

این ترکیب رنگ غیر منتظره و هوشمندانه و ترکیب خاکستری و سفید و کمد های قهوه رنگ زیبا بسیار جالب شده ، شاید کسی انتظار اینکه این ترکیب رنگ جواب بدهد را ندارد.

ترکیب رنگ خاکستری
ترکیب رنگ خاکستری

ترکیب رنگ اتقاق نشیمن: اتاق نشیمن خاکستری و بنفش

حتی خیلی ها که بیشتر یک فضای یکنواخت بلحاظ رنگی را دوست دارند وقتی این ترکیب رنگ را میبینند در مورد عقیده شان تجدید نظر میکنند. ترکیب این نوع از بفش در فرم مخمل بصورت کاناپه و رنگ سیاه و خاکستری سیر بر روی بقیه وسایل و سر انجام دیوار های روشنتر نشان از جاه طلبی صاحبان این خانه دارد.

پالت رنگ اتقاق نشیمن: اتاق نشیمن خاکستری و بنفش
ترکیب رنگ اتقاق نشیمن: اتاق نشیمن خاکستری و بنفش

ترکیب رنگ اتاق نشیمن: اتاق نشیمن نقره ای

جالب و دلپذیر ، این اتاق شهری ثابت می کند که رنگ اتاق نشیمن جسورانه نیز می تواند بی نظیر باشد. ترکیب رنگی آبی درخشان و رنگ زغال اخته به زیبایی در برابر المانهای خاکستری و بنفش از کاغذ دیواری فلزی و میزهای قهوه ای بسیار عالی به نظر میرسد.

پالت رنگ نقره ای و نشیمن
انتخاب رنگ نشیمن نقره ای و آبی

ترکیب رنگ اتاق نشیمن: اتاق صورتی خاکستری

اینجا از تزریق فضاهای خنثی با تاکید بر جنب و جوش سبز زمردی در مقابل سفید و خردلی در مقابل  سیاه  و آبی در مقابل خاکستری جلوه خاصی به این فضا بخشیده. باید دقت کنیم که طراح چقدر زیبا با تاکید هوشمندانه بر استفاده از صورتی و بفش چه ترکیب زیبایی آفریده است.

پالت رنگ یاسی و خاکستری
انتخاب رنگ برای نشیمن یاسی و خاکستری

ترکیب رنگ اتاق نشیمن: اتاق نشیمن کرمی و سبز

بالا خره رنگ کرمی به رنگ طراحی خانه برگشت.آیا میشه از این پیچیده تر طراحی کرد ؟ این سوال سختی است.استفاده از سه گانه مبلهای غیر مرتبط ، مریم گلی و  زیتونی ترکیب بسیار ظریفی ساخته.

پالت رنگ زیتونی و کرمی
اتخاب رنگ برای نشیمن  زیتونی و کرمی
نظرات
نوشتن نظر بستن فرم نظر